Podporte ma

Ako ma môžete podporiť?

Vymyslel som niekoľko spôsobov ako tento blog pre vás spestriť a zároveň sebe spríjemniť blogovanie. Tu sú.

Majte u mňa reklamu

Seriózne. Chcete aby sa na mojej stránke zjavoval váš banner, textová reklama, alebo jednoducho odkaz na vás? Žiaden problém.

Kontaktujte ma a dohodneme sa na podmienkach. Odmenou za miesto pre vašu reklamu by mi mohol byť istý finačný sponzoring, prípadne niečo na výmenu.

Pošlite mi sponzorský príspevok

Pár korún je pre dnešného človeka už pomaly zanedbateľná suma. A napriek tomu, mňa poteší.

Pokiaľ máte účet v PayPal (alebo platnú kreditku), môžete mi poslať symbolických 50,- CZK (pozor, české koruny! :-) pomocou tohto odkazu.

Pokiaľ máte účet v PayPay, môžete mi poslať symbolických 50,- SKK pomocou tohto odkazu.

V prípade, že vám čiastka 50,- SKK nesedí, tu je číslo môjho PayPay účtu, tam môžete poslať, koľko len chcete (cez PayPal posielajte peniaze na matus@faster.sk):

PayPay – Matúš Marcin: 1001985401

Pokiaľ účet v PayPay nemáte, môžete si ho zriadiť, alebo mi poslať peniaze (ľubovoľnú čiastku) na môj PayPay účet aj klasicky (napr. cez internet banking). Len nezabudnite ten špecifický symbol.

Názov účtu: WorldClearing
Číslo účtu: 20279133/6500 (Poštová banka, a.s.)
Mena: SKK
Špecifický symbol: 1001985401

V prípade neštandardných darov (kvety, zákusky, zvieratá, technika), kontaktujte ma, prosím, nech viem, čo mám očakávať. Taktiež konajte v prípade, že by ste z nejakého dôvodu potrebovali číslo môjho osobného účtu v nejakej slovenskej banke (okrem dôvodu vybielenia účtu).

Dôležité: V prípade akéhokoľvek daru, môžete priložiť aj svoje meno a odkaz na svoju stránku. Ten sa potom ocitne u mňa na čestnom mieste. Samozrejme, iba ak chcete.

Prispievajte na môj blog

Ak nemáte vlastný blog, alebo sa vám jednoducho ten môj páči, a máte chuť niečo napísať, budem veľmi rád.

Vítam všetkých externých prispievateľov otvorenou náručou a viem sa s nimi podeliť o výhody, aké mám. (Napr. ak by ste chceli priestor na http://nieco.faster.sk)

Týmto (vopred) ďakujem všetkým prispievateľom a podporovateľom.

Už ma podporili

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.