18. December 2006

Zaviesť otváracie hodiny na webe už nie je žiadna novinka

Ešte pred pár dňami som sa potešil skvelému nápadu, ktorý mi vnukla správa z rádia a debata s kolegmi v práci o zavedení otváracích hodín na mojom blogu. Buď som ale nebol jediný, kto tú správu v tom rádiu počul, alebo sa o tom písalo/hovorilo ešte niekde inde, kedže momentom keď som večer prišiel k mojej RSS čítačke, môj nápad značne stratil na originalite.

“Boli toho plné blogy”, dalo by sa povedať. (Znie to skoro ako “plné gate” :) A nápad zmeniť ten môj blog na akýsi priateľský podnik otvorený cca medzi 16:00 a 22:00 v pracovné dni a 10:00 a 23:00 vo voľné dni by už naozaj nebol tak zábavný. A tiež som rozmýšlal, že by som v čase, kedy by nebolo otvorené zrejme prichádzal o návštevníkov. Ale sranda by to bola!

Tak teda, dobrá správa, tu – na fasterovom blogu – máme otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni a to po celý rok!

To je bomba, čo? Tak sa pokojne zastavte, kedykoľvek idete okolo, vždy máme otvorené a radi vás tu privítame. URL poznáte.

Prípadne sa stavte pri bare, na pokec so mnou, alebo si to rovno namierte k svojmu obľúbenému stolu, kde sedia vaši priatelia, alebo sa len tak cíťte príjemne. Ste tu vítaní.

P.S.: Štastné a veselé (pomaly ale isto) – Vianoce, ovšem. Keby ste niekto niekde stretli Sneh a Zimu, popožente ich, nech sa neflákajú.

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku  rozbaliť ↓ zbaliť ↑


Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.