6. August 2007

Užitočné tipy pre freelancerov a webdizajnérov

Celou hŕbou skutočne dobrých tipov a užitočných rád pre webdizajnérov vám ochotne poslúži stránka zenful creations. Výborné články pomôžu dobre odštartovať kariéru začínajúcim freelancerom a skúsenejší webdizajnéri sa tiež niečomu priučia.

Zorientujte sa v tom, čo všetko táto stránka ponúka a nájdete veci ako dotazník, ktorý vám pomôže vytiahnuť z vášho klienta, čo najviac o tom, čo vlastne na svojej stránke chce mať, ako by asi logo jeho spoločnosti malo vyzerať, zenful creations vám pomôže rozvrhnúť si prácu na web stránke samotnej ako aj pri tvorbe obsahu, a pokiaľ sa budete unúvať môžete si z angličtiny preložiť šablónu zmluvy, ktorú klientovi predložíte. Zíde sa aj siahodlhý zoznam fotobánk.

Okrem toho vám zenful creations pomôže s CSS-kom, grafickým návrhom, výberom farieb pre stránky, prezradí čo to o web štandardoch a ak ste freelancer určite odporúčam tipy určené práve pre freelancerov (napr tento článok je výborný). Sám sa ešte chystám podrobnejšie sa tým všetkým prehrabať a využiť zhromaždené a naservírované vedomosti a skúsenosti pre môj lepší spánok po dobre zorganizovanej práci.

Takže ešte raz, stránka je zenfulcreations.com a všetky zdroje sú zhromaždené na podstránke http://www.zenfulcreations.com/resources.htm

Šťastné freelancovanie.

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku [2] rozbaliť ↓ zbaliť ↑

  1. To je úplne skvelé, vďaka za super odkazy. Keď bude viac času podrobne sa v tom prehrabem. Ale chýbajú mi komiksy, ako sú na freelanceswitch.com.


    Mac    Aug 6, 20:45    #
  2. podla toho co pises to vyzera byt super, dakujem za tip ;]


    mizu    Aug 7, 18:24    #

Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.