18. May 2007

Recenzia webu Stavky.com

Pozor, pozor, toto je platená recenzia!

Vďaka systému platených recenzií na blogoch ReviewMe mám dnes príležitosť vyskúšať si aké to asi je písať podobné typy článkov. Tak sa na to poďme pozrieť. Dnešným objektom mojho záujmu bude portál o tipovaní Stavky.com.

“Vitajte na Stavky.com! Stavky.com Vám prináša kompletný servis pre stávkara. Pozrite si najnovšie analýzy tipérov na športové stretnutia, recenzie stávkových kancelárií, fórum či sami niečím prispejte a vyhrajte! Prihláste sa alebo sa registrujte.”

...hovorí krátky informačný text na titulke Stavky.com. Text je síce dostatočne nevýrazný, takže ak sa po stránke radšej obzeráte a nejdete ňou zhora dole, možno si ho ani nevšimnete. To však nevadí, aj popri prehliadnutí tohto textu sa s troškou dôvtipu na stránke zorientujete celkom ľahko. Dizajn aj prostredie stránky je vcelku príjemné, návštevu portálu vám nijako neskomplikuje a všetko dôležité k bezproblémovému browsovaniu rýchlo nájdete.

Portál Stavky.com je teda určený najmä skupine športových fanúšikov, ktorí si radi zatipujú a popri športovom zážitku si aj trochu prilepšia. Stávkari si tu nájdu užitočné informácie od ostatných registrovaných členov portálu, recenzie stávkových kancelárií či fórum, ktoré síce nie je organizované až tak prehľadne, ale hodnotných príspevkov má určite dostatok. Zaujímavosťou je súťaž v písaní analýz, kde si šikovní tiperi môžu privyrobiť pár eúr. Delenie sa o svoje skúsenosti či postrehy teda nie je iba dobročinnou činnosťou voči ostatným návštevníkom portálu, ktorý vďaka tomuto systému o analýzy núdzu nemá.

Stavky.com výrazne spolupracuje so známym systémom Bet and Win (bwin.com), čo celej stránke len pridáva profesionálnejší šmrnc. Ak však so systémom BWin nie ste veľmi kamarát, cez registráciu na Stavky.com sa nedostanete, keďže registračný formulár vyžaduje uvedenie nicku v BWin. (Preto som sa za registráciu nedostal ani ja. Pravidelným tiperom to ale snáď nevadí.)

Ďalšou takmer samozrejmou súčasťou portálu sú športové správy, prevažne od tlačových agentúr ala SITA. Pod kolónkou Bonusy si v navigácii stránky môžete nájsť cenné tipy aké výhody, ktoré vám môžu ušetriť istý peniaz, aktuálne ponúkajú rôzne stávkové kancelárie.

Livescore je výpis momentálne prebiehajúcich zápasov a ich stav. Bohužial, táto fíčura nie je 100%-ne funkčná, keďže do stredného stĺpca layoutu sa mi nezmestil celý obsah (ťahaný z Doxxbet.sk, pod Firefoxom a z niekade inakade pod IE – na jeho natiahnutie si musíte niekedy chvíľku počkať). Takže z tabuľky som videl iba prvých pár stĺpcov ako začiatok zápasu, kto s kým hrá, ale užitočné veci ako výsledky a ostatný priebeh už vychádzal mimo šírky, do ktorej sa mal zmestiť. Ak však trpezlivo zoskrolujete nižšie, nájdete tam scrollbar, ktorého posunutím sa viete dopracovať aj k spomínaným, dôležitejším stĺpcom.

Stavky.com sú dostupné aj v anglickom jazyky (na doméne www.worldpicks.eu), to už je však portál zameraný na širší, anglicky hovoriaci, svet. Ďalším projektom patriacim pod Stavky.com je aj sezónny portál o MS v hokeji na mshokej.stavky.com.

Tak vyskúšajte, zatipujte si a podeľte sa so mnou o zisk ;-)

Za pomoc s recenziou (keďže toto nie je celkom oblasť mojich záujmov) ďakujem a pozdravujem môjho kolegu a kamoša feca (ktorý sa tiež častokrát podpisuje ako jazvec :)

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku [4] rozbaliť ↓ zbaliť ↑

 1. Sledujem, že monetarizuješ o dušu. Len tok (peňažný :-) ďalej. Vidím, že si prešiel od Adsense k eTargetu. Podel sa trochu o skúsenosti.


  Piki    May 18, 22:46    #
 2. [1] Hej, skusam vselico. A o eTargete uz chystam clanok, akurat kriticky. No ale o mozem spomenut aj peniaze, dobre ze hovoris, inak by som zabudol :)


  faster    May 19, 08:51    #
 3. Celkom sa naň teším. Som zvedavý, či sme narazili na tie isté.. ako by som to slušne…


  Piki    May 19, 23:17    #
 4. Ešte niektoré moje postrehy, ktoré som fasterovi nestihol povedať.

  Čo ma zaujalo:
  + rss športových správ
  + recenzie niektorých stávkových kancelárií
  + linky na rôzne zahraničné stránky s livescore

  Čo ma nepotešilo: – vyhľadávanie alebo kategórie analýz (napr. tenis, futbal…) – chýba diskusia ku analýze (tipu) (aspňn ju tam nevidím) – registrovať sa môžu iba ľudia s kontom na bwin (prečo ?)


  — jazvec    May 22, 12:05    #

Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.