6. April 2006

Problém vyriešený - webhosting mi sponzoruje Inet.sk

Počnúc drobným zaváhaním a inými nepríjemnosťami môjho aktuálneho bývalého webhostingu som sa začal aktívne obzerať po novom.

Situácia to však bola neľahká, pretože si nemôžem dovoliť hocijaký hosting a naopak požiadavky mám. Nádej som vsadil do freehostingového projektu WebSupportu a napísal im mail so žiadosťou o takýto sponzoring. Moja žiadosť však bola zamietnutá a tým sa zrútil aj môj sen o normálnom hostingu.

Ten večer, keď som o tom napísal spot bude pre mňa zrejme ešte veľmi dlho pamätný. Na koniec príspevku som totiž dopísal:

P.S.: Ak ste spoločnosť alebo jednotlivec poskytujúca webhostingové služby a máte pre mňa ponuku, pokojne dajte vedieť. Minimálne moja priazeň vám bude patriť. ;-)

Čo sa však nestalo, táto “na margo” poznámka bola komentovaná Michalom Slančík s ponukou na hosting zadarmo:

Ahoj Faster,
ak mas zaujem, ponukam ti nas hosting uplne zadarmo. Jedine, co by si musel zaplatit je zmena registratora (200 SK bez DPH). Ozvi sa mi na mail

Samozrejme, faster sa na mail ozval a ešte v ten večer sme boli dohodnutí.

Hosting mojej domény je teraz sponzorovaný Inet-om.

Inet.sk, ďakujem.

Do noci som potom ešte presúval doménu aby som mohol čo najskôr zmeniť DNS záznam, ktorý teraz, ak čítate tento článok už smerujú na môj nový domov.

P.S.: A keby náhodou jedna super správa nestačila, Michal Slančík ma ešte aj pozval k sebe do Google Analytics, takže odteraz je môj web monitorovaný touto exkluzívnou službou. Vďaka, Mišo.

Update: Už bežíme na novom hostingu, pri prechode som prišiel o dva posledné komentáre, tak sa ospravedlňujem (error414 a mayo).

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku  rozbaliť ↓ zbaliť ↑


Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.