18. July 2006

Prišiel som, videl som a znovu odchádzam

Áno, ak sa aj vám spája táto letná nečinnosť s akousi dovolenkou alebo prázdninami, nie ste na omyle.

Bol som na týždeň preč (na Liptove, v horách – krásna príroda, odporúčam), vrátil som sa, vybavil nejaké maily, prezrel čítačku a po dvoch nociach vo svojej posteli znovu balím svoj skromný svet do batohu a poberám sa, tentokrát za hranice – do susednej Českej republiky.

Takže, brňáci, zajtra (utorok, 18.7.2006) o 16.00 autogramiáda a trasenie rúk na “ÚAN Zvonařka” (čo je netuším čo, ale bude ma tam čakať bratranec). Keď čítate tieto riadky a všetko išlo dobre (a ak som dobre nastavil čas pre príspevok), už zrejme sedím v autobuse (alebo som z neho už aj vystúpil, alebo niečo iné, ak ma nesledujete včas).

Mojim náhradným domovom bude na ten čas “barák” (čechizmus, rozumej “dom”) našich príbuzných. Presný dátum návratu neznámy. Dĺžku môjho výletu prepokladám na cca týždeň (plus mínus). Prajte mi príjemný pobyt a rýchlu a bezpečnú cestu tam a späť.

Ja vám prajem príjemne prázdninovanie.

Pá, drahá.

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku [2] rozbaliť ↓ zbaliť ↑

  1. ÚAN Zvonařka – Ústřední autobusové nádraží Zvonařka :). Dúfam, že budeš mať pekné počasie. Brno je nádherné mesto a príjemnejšie ako Praha, kde je hlava na hlave.


    Jaro    Jul 18, 08:44    #
  2. [1] No, po ceste som nad tym premyslal a tiez som dosiel k tomu ustrednemu autobusovemu comusi… A pred par hodinami som si to overil aj vizualne :)

    Inak, nebudem v Brne, som v Hodonine u bratranca (a rodiny), ale vylet do Brna planujem.


    faster    Jul 18, 18:26    #

Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.