2. December 2006

Online filmotéka

Služba Peekvid.com je čímsi, čo by sa dalo nazvať online filmotékou – databázou obľúbených filmov, seriálov, animovaných seriálov či dokonca športových prenosov.

Priamo na titulke vám stránka ponúkne na výber žáner, potom si už len stačí vybrať z celkom slušnej ponuky a začať pozerať.

K dispozícii máte seriály, animáky (animované seriály), anime, filmy ázijskej produkcie, rôzne nezávislé a alternatívne filmy (tu som, ktovie prečo, našiel aj úžasného Krstného otca), komédie, prenosy tohtoročného svetového pohára vo futbale a – filmy.

Toto všetko vám zaručuje filmový zážitok či pobavenie nech už máte chuť na čokoľvek. Ja som vďaka Peekvid.com znovu po dlhom čase videl jedného Dextera (Dexters Laboratory).

Ak však máte príliš pomalé pripojenie (pomalé na pozeranie videa), alebo slabší počítač, môžete mať pri pozeraní problémy, ktoré vás budú oberať o časť umeleckého zážitku.

A ako služba funguje? Na počudavanie nepotrebuje žiaden obrovský diskový priestor – stačí zopár služieb typu YouTube (jeden z hlavných zdrojov Peekvid.com) a filmotéka je na svete.

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku [1] rozbaliť ↓ zbaliť ↑

  1. Dobrý tip. Ďakujem. Už viem ako zabavím syna keď sa bude nudiť u mňa v práci.


    advis    Dec 25, 19:35    #

Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.