22. June 2006

Mám nového prispievateľa

Ako ste si možno už všimli, autorom posledných dvoch príspevkov som nebol ja. (Pre tých, čo si to nevšimli: Poznáte to podľa toho, že pod nadpisom článku, áno, hneď vedľa dátumu, nie je napísané by faster, ale by niektoiný.)

Týmto tichým spoločníkom (a autorom posledných dvoch spotov – tento a tento) je môj kamarát, kolega (a zopár ďalších funkcíí zastávajúci) charon. Nie je tu preto, že by sa ho nemal kto ujať, ale skôr preto, že sa mu páčilo, ako mi to tu rastie, ako sa snažím pravidelne prispievať a budovať to tu, že slovo dalo slovo a dohodli sme sa, že ak bude chcieť, môže pre mňa (na môj blog) niečo napísať. To, že v písaní nie je celkom tak nováčik môžete vidieť aj na historickom zázname jeho webu.

Takže, odteraz neplatí, že autorom každého postu som automaticky ja. Stále je to fasterova virtuálna diera, stále je to faster.sk, stále som to iba ja, nie je žiadne my (veď nie som schizofrenik – aspoň teraz nie), no platí, že charon je tu ako doma a tak to aj bude vyzerať. Bude si prispievať, kedy sa mu bude chcieť, čím bude chcieť a ja (ako stále vyššia entita) jeho príspevky nijako needitujem, ani nekontrolujem (iba ich čítam skôr, lebo som nedočkavý ;-)

Tak som zvedavý ako to prijmete a aké budú vaše reakcie a ohlasy (dajte, nejaké). Ja osobne sa tejto spolupráci teším a vítam ju. V prípade akýchkoľvek otázok na charona, alebo ohľadom charona – skúste to v komentároch :)

P.S.: To, že som povedal, že som to stále iba ja, že to tu je moje a všetky tie reči.. to neberte v zlom, áno? Chcel som tým len povedať, že to je môj web (a ja si robím, čo chcem). Teda tu za tým nestojí nijaká dozorná rada na čele s prezidentom spoločnosti, ani nijako podobne. Ale keď chcete, môžme sa hrať, že vy budete dozorná rada a ja budem prezident spoločnosti, dobre?

P.S.2: A tiež to tu nie je nijaká diktatúra. To chcem dávať najavo tým, že nechávam otvorené komentáre takmer ku všetkému. Ide mi skôr o akúsi komunitu návštevníkov a komentátorov, nie o môj osobný internetový exhibicionalizmus. Aj vy sa tu cíťte ako doma!

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku [4] rozbaliť ↓ zbaliť ↑

 1. A ja som bol doteraz v tom, že Charon je len Grécky Boh (vrátil si sa, starec ;-) a mesiac Pluta.


  Pjotr    Jun 22, 12:43    #
 2. [1] Charon prievozník? :) Alebo Cháron pohrebná služba? :)

  ”..(vrátil si sa, starec ;-)..” Hehe :))


  faster    Jun 22, 13:03    #
 3. charon je mesiac pluta priblizne rovnako velky, ako pluto samotne :)


  ventYl    Jun 22, 16:52    #
 4. [2] Charon mrzutý starec, ktorý prevádzal mŕtvych ;-).


  Pjotr    Jun 22, 19:58    #

Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.