3. January 2009

Čo by som si z roku 2008 v pamäti rád uchoval

Vrátil som sa z predĺženej silvestrovskej dovolenky a pozerám, že po blogoch sa rozšírilo “10x naj v roku 2008”. Tak sa mi zacnelo, za blogom, srdce rozbúšilo pri pomyslení na všetko úžasné z roku 2008, že sa mi inak nedá, než vypracovať vlastný zoznam.

Svadba, manžel a manželka. Amerika, 7 týždňov učenia na Yale a ostatné. Španielsko. Bc. Matúš Marcin. Priatelia a zbor, ako sa na svadbe (skoro) všetci zišli. Viacnásobné cestovanie, sťahovanie a prvé samostatné bývanie. Rast, ja ako kresťan, partner, manžel, priateľ, kamarát, empatik, srandista, programátor, študent, chovateľ a cvičiteľ psa, cestovateľ, majiteľ foťáku, čitateľ kníh, zakladač ohňov a rúbač dreva, občasný upratovač, udržiavač domácnosti a snívač snov. Že som sa naučil čo je prokrastinácia a stretol a lepšie spoznal mnoho úžasných ľudí a smel obdivovať človeka ako takého a vzťahy všetkého druhu.

(Ku veľa veciam nájdete fotodokumentáciu na mojej Picase. Minimálne svadobný výber vrelo odporúčam.)

Do roku 2009 len prosím o viac vecí, ktoré by na jeho konci sformovali podobný zoznam a nesmierne sa teším, lebo máločo z hore uvedeného som vôbec plánoval a celkom nič som neplánoval tak, ako to dopadlo (úžasne).

Tak sa tešte aj vy. Veľa zdaru do celého roka, ale hlavne jeho začiatku, ktorý je pomerne blízko (už tu).

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku  rozbaliť ↓ zbaliť ↑


Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.