24. máj 2007

Uterák..

..si zajtra (piatok 25. mája) nezabudnite zobrať! Zajtra je totiž uterákový deň na počesť Douglasa Adamsa.


Uterákový deň: 25. 5.

24. máj 2007

Dopísalo mi pero

Nie, nie, ja nekončím s blogovaním. Len mi dopísalo pero. Modré. To už mám tri modré perá a ani jedno nepíše. A práve teraz, keď som v tom učení tak dobre rozbehnutý.

Nemáte niekto nejaké firemné perá? Dám vám adresu, na ktorú mi môžete štedro poslať zásobu modrých pier. Ozvite sa, čakám ;-)

24. máj 2007

Google kupuje Feedburner

“Kupuje”, pretože sa to deje práve teraz. Obchod, v ktorom Google odkúpi známu službu spracovávajúcu RSS blogov či podcastov je potvrdený a bude uzavretý v priebehu najbližších týždňov. Suma je $100 miliónov dolárov.

22. máj 2007

Čo na to Etarget?

Ako mnohí (na čele so mnou) očakávali a nádejne dúfali, môjmu sobotňajšiemu článku o Etargete sa dostalo reakcie od tých najpovolanejších. Včera, hneď prvý pracovný deň po tom, čo článok vyšiel, sa mi ozvali najprv Jano Šifra a následne aj Martin Kováč, country manager Etargetu pre Slovensko. Keďže sme si nemailovali žiadne tajnôstky, zhrniem Vám obsah našej komunikácie, ktorá sa týkala najmä vecí v spomínaných sobotňajšom poste.

19. máj 2007

Použiteľnosť (a iné) podľa Etargetu

Svojim nedávnym sprístupnením pre menšie portály si inzertný systém Etarget získal pozornosť webmasterskej verejnosti. Samozrejme, neunikol ani mojej pozornosti a mojej pozornosti neuniklo niekoľko skutočností, ktoré lepšiemu menu a funkčnosti Etargetu určite nenapomáhajú.

18. máj 2007

Recenzia webu Stavky.com

Pozor, pozor, toto je platená recenzia!

Vďaka systému platených recenzií na blogoch ReviewMe mám dnes príležitosť vyskúšať si aké to asi je písať podobné typy článkov. Tak sa na to poďme pozrieť. Dnešným objektom mojho záujmu bude portál o tipovaní Stavky.com.

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.