10. august 2007

Je vám Gmail malý?

Ako Gmail, tak aj Picasa Web Albums priestor, ktorý používateľom služieb poskytujú neustále zväčšujú. Gmail je momentálne na hranici 2886MB a Picasa ponúka 1GB. Ak by sa vám však tohto priestoru málilo za neveľa peňazí si ho môžete dopriať viac.

7. august 2007

Koľko zarába Ján Šifra?

To sa asi nedozvieme, keďže sme sa nepýtali. Zato Ján Šifra sa pýtal koľko zarábajú slovenskí blogeri a zistil. Výsledkom je článok na Mediálne.sk a anketa na Ideálne.Mediálne.sk, kde dozviete koľko vlastne z blogovania zarába taký Embuck, Rony, Depi, Michal Pastier, Braňo Rác či Faster.

Tak čo? Málo? Veľa?

6. august 2007

Užitočné tipy pre freelancerov a webdizajnérov

Celou hŕbou skutočne dobrých tipov a užitočných rád pre webdizajnérov vám ochotne poslúži stránka zenful creations. Výborné články pomôžu dobre odštartovať kariéru začínajúcim freelancerom a skúsenejší webdizajnéri sa tiež niečomu priučia.

2. august 2007

Ako na zoznam spätných linkov pre stránku?

Ako na zoznam všetkých spätných linkov pre stránku? Zvyčajne, keď je v názve môjho príspevku otázka, o pár riadkov nižšie na tú otázku odpovedám. Teraz však potrebujem vašu pomoc pri hľadaní odpovede..

19. jĂşl 2007

Ako je teplo?

Veľmi, niektorí hovoria. Dokonca by sa dalo povedať....

18. jĂşl 2007

Použiteľnosť katalógov

S podnadpisom: Kam siaha ľudská hlúposť? Znovu sme posunuli hranice. Ironicky.

Použiteľnosť webových stránok naberá na dôležitosti veľmi rýchlym tempom. Ak má váš web v tejto oblasti medzery celkom jednoducho sa vám môže stať, že sa váš, mierne nespokojný, navštevník v momente stane spokojným návštevníkom konkurečnej stránky.

Aj slovenské stránky chápu dôležitosť použiteľnosti a svojim návštevníkom všemožne napomáhajú k dosiahnutiu požadovaného ciela pri browsovaní. Výnimkou neostávajú ani mnohé katalógy…

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.