26. marec 2007

Ceny YouTube 2006: Víťazné videá

Možno ste tiež zaregistrovali akciu zvanú YouTube Awards 2006. Tohtoročné, prvé, ocenenia udeľované najlepším užívateľským videám na YouTube sú už za nami a my poznáme tých najlepších. Tu je prehľad kategórií, jednotlivých výhercov a to najcennejšie – samotné videá.

23. marec 2007

Gumoví priatelia

Je piatok a ja sa s vami chcem podeliť o moju radosť z mojich gumových priateľov. Sú to fakt kamoši. Vychádzame spolu celkom dobre.
Príjemný víkend vám teda prajem ja a moji gumoví priatelia.

Gumoví medvedíci - moji gumoví priatelia

P.S.: Viac fotiek mojich gumových priateľov nájdete v špeciálnom Picasa Web Albume zasvätenom iba gumovým medvedíkom dnešného večera.

15. marec 2007

Pulp Fiction v typografii

V takýto čas, keď iba nevládne spracovávam svoju čítačku a nič sám neprodukujem (maximálne zaujimavosti “ohviedzičkujem” – takýto “ohviezdičkovaný” RSS export nájdete aj tuto v ľavom stĺpci pod názvom “Z mojej čítačky”, prípadne ho môžete sami odoberať), podarilo sami naraziť na niečo dostatočne zaujímave a hodné upozornenia aj priamo na blogu.

Typografický Pulp Fiction

Úžasné.

via: Design: Pulp Fiction in Typography @ AdArena

7. marec 2007

Chyťte si svojho robota!

Ako na to? Celkom jednoducho…

6. marec 2007

Takže, kde to vlastne je?

Vyhlasujem sútaž, otázka je jasná už z názvu článku. Víťaz vyhráva hrejivý pocit na srdci a veľké bezvýznamné plus (plus to, na čo sa mu vyzbierajú ostatní).

27. február 2007

O tom, ako okradli Zoznam či Blackhole

Dnešná rozprávka na dobrú noc vás určite poteší – málo čítania, obrázková príloha.

Kde bolo tam bolo…

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.