3. May 2007

$60 000 dolárov za 1 mesiac vďaka CPA systémom

Jeden z registrovaných užívateľov fóra Digital Point sa podelil so svojou štatistikou. V priebehu jedného mesiaca (apríl 2007) sa mu na stránkach s obsahom podarilo zarobiť niečo viac než $55 000 (amerických dolárov). Takýto zárobok mu priniesla sieť MySpace stránok v spojení s CPA systémami.

Dotyčný je vďačný najmä sieti 30tich MySpace stránok, kde každá generuje od 5 do 70 tisíc unikátnych návštevníkov denne. Pri šikovnom použití CPA a CPL systémov sa dostavili výsledky viditeľné na skrínšotoch:

Pre celý skrínšot si prosím kliknite na obrázok. Tieto sú orezané.

Na obrázkoch vidno AzoogleAds, Commision Junction a MAXBounty. Ale v systémoch fígel asi nebude, pravdou je, že pri takom obrovskom návale každodenných návštevníkov by som aj ja vygeneroval nejaký obrat, potom to treba “už iba” doladiť. Ale cesta existuje.

Ak máte chuť začať s nejakým CPA systémom, odporúčam jeden pomerne čerstvý – AuctionAds. Nedávno o ňom písal aj Jaro z Profiblogu.

Originálny príspevok na forums.digitalpoint.com: Stats: Earned $60.000 in 1 month

Zdielať:     Poslať na vybrali.sme.sk

Komentáre k článku [2] rozbaliť ↓ zbaliť ↑

  1. Hlavne, aby to jedneho neprestalo bavit. Lebo robit cosi take LEN kvoli peniazom (aj ked takym), to je smutne.


    — to-thee    May 3, 16:03    #
  2. Naopak, systém musí byť dostatočne starý, aby boli ceny za kliknutia v aukcii trochu zvýšené. Takže v systéme časť fígľa je.


    Piki    May 3, 17:45    #

Komentáre sú uzatvorené

Volám sa Matúš Marcin a mám tento blog.